SIKÇA SORULAN SORULAR

İletişme geçmeden önce merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Uzmanımız satın alma işleminden sonra 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Taleplerinizi alarak projelendirme yapacak ve tekrar müşteri ile iletişme geçerek talep edilmesi gereken bilgileri varsa bu bilgileri talep edecektir. Ardından ilgili ürün veya hizmetlerin teslim süresini müşteriye iletecektir.

Alınan ürün ve hizmetler için gerekli şahıs, işletme veya içerik bilgisi mevcutsa bu verilerin alınması için satın alma işleminizden sonra tarafınıza gereksinimlerin bir listesi veya ilgili bilgilerin matbu formu iletilir. Bu verileri sağlamanız talep edilir. Ardından ilgili ürün veya hizmetin içerikleri talebinize uygun şekilde düzenlenir. 

Bizden satın alma işlemi yaptığınız her ürün için hizmet süresi dahilinde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Ek geliştirme ve/veya ilgili ürün ve hizmetin olağan şartlarını ve boyutunu değiştirmeyecek tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. Bunun dışındaki talepleriniz destek talebi olarak kalem kalem ücretlendirilir. Eğer bir bakım anlaşmanız veya destek paketiniz varsa sadece ödediğiniz bu paket üzerinden tüm destek işlemlerinden faydalanabilirsiniz. 

Satın alınan ürün için tarafımızca oluşan ya da oluşabilecek bir hata ya da sorun gerçekleşirse konunun çözümü tarafımıza aittir. Hiç bir ücret ya da ek ücret talep etmeden tarafımızca ilgili destek sağlanır. En kısa sürede kalıcı çözüm üretilir.

Satın alınan hizmet ve hizmete bağlı ürünlerin tamamı bizden satın alınmışsa hepsinin takibi ve güncellenmesi tarafımızca takip edilir. Ürün ve/veya hizmetlere bağlı ürün ve hizmetler tarafımızca alınmamış, düzenli bir hizmet sözleşmeniz mevcut değilse ve yönetimi bize ait değilse takip gerçekleştiremeyeceğimiz için sorumluluğumuz da değildir. 

Örnek Ürünler :

  • Hosting
  • Domain
  • Destek Paketleri
  • Bakım Anlaşması vb. 
  • Sunulanı değil istediğinizi almak için bizimle çalışabilirsiniz.
  • Verdiğimiz hizmet ve ürünler için size tüm müşteri deneyimimizi aktarıyoruz ve tavsiyelerde bulunuyoruz. 
  • Kendimizi sürekli güncelleyerek müşterilerimiz için güncel, doğru ve inovatif çözümlerle yanınızdayız. 
  • En hızlı şekilde destek ve yardım taleplerinizi karşılıyoruz ve her zaman yanınızdayız. 

İletişim Formu